Wiener Bustransfer Bestellung auf Deutsch Französisch Busrundfahrten Buchung Wien Busreisebüro Wien Busbestellung Spanisch Busunternehmen Wiener Busausflüge Niederländisch Information Busvermietung Wien Polnisch Tschechisch Minibusvermietung Wiener Busrundfahrten Busausflüge Kroatisch Busrundfahrten Wien Bustransfers Schwedisch Busvermietung Wien Busreisen Wien Busunternehmer Finnisch Griechisch Bustransfers Wien Busse
Minibusse Wien Vermietung Englisch Busreisen Italienisch Busrundfahrten Wien Minibusvermietung Portugiesisch Busausflüge Wien Ungarisch Busrundfahrten Wien Minibusse Busbestellung Wien Rumänisch Busreisebüro Slowakisch Busreisen Information Bustransfers Busunternehmen Wien Slowenisch Busrundfahrten Busreisen Norwegisch Bustransfers Wien Wiener Busrundfahrten Angebote Dänisch Türkisch Busunternehmer Wien Busausflüge
 
Tel.: +43 1 966 02 61 |
Pronájem autobusů ve Vídni: pronájem autobusu a pronájem minibusu na autobusové prohlídky, autobusové výlety a autobusové transfery

Pronájem autobusu a pronájem minibusu ve Vídni

Srdečně vítáme na stránce ViennaBus.com! Pokud hledáte autobus anebo minibus na okružní jízdy autobusem, autobusové transfery a autobusové výlety ve Vídni, z Vídně anebo do Vídně, jste u nás přesně správně :náš vysoko profesionální tím nabízí pronájmy autobusů, pronájmy minibusů pro každou příležitost od prohlídky města Vídeň přes transfery na různé akce a slavnosti až po transfery na letisko Vídeň Schwechat, anebo na letisko Bratislava. Budeme se těšit pokud Vám budeme moci našimi autobusy a minibusy pomoct a jsme Vám rádi pro jakékoliv Vaše otázky k dispozici na .

Rádi Vám pomůžeme také při plánovaní cest do Vídně a akcí ve Vídni, poradíme Vám při výběru restaurace a rezervaci stolu v ní, zabezpečíme Vám rezervaci hotela zprostředkujeme turistického průvodce, hostesky na různé akce, umělce na show, tlumočníky, vstupenky na koncerty, jízdy kočárem, prohlídky města, prohlídky muzeí a další služby souvisící s kulturou a turizmem ve Vídni.

Otázky k objednávkám autobusů a pronájmům autobusů nám můžete psát v následujících jazycích :
německy, anglicky, francouzsky, italsky, španělsky. Maďarsky, rumunsky, rusky a bulharsky.
Takto si můžete pronajmout autobus ve Vídni
Stichwortliste

Pro pronájem autobusů anebo minibusů pro okružní jízdy, autobusové transfery anebo autobusové výlety použijte prosím náš formulář na objednaní autobusu, anebo nám pošlete email na . Výborně školený tým naší firmy Vám kompetentně a přátelsky poradí, na Vaši objednávku autobusu Vám obratem zašle nabídku. V mimořádně naléhavých případech jsme Vám rádi k dispozici na tomto telefonním čísle +43 1 966 02 61. Prosím nezapomeňte, že k vašim autobusovým transferům a okružným jízdám nevyhnutně potřebujeme vědět tyto údaje, aby jsme Vám věděli rychle a efektivně pomoct:

  • jméno, telefonní číslo a e-mailovou adresu objednavatele
  • datum, čas začátku a trváni požadované jízdy autobusem
  • počet dopravovaných cestujících a účel cesty
  • počet a druh požadovaných dopravních prostředků (autobusů, minibusů)
  • požadovanou velikost autobusu, označeni autobusu a vybaveni autobusu
  • místo odjezdu, cíl jízdy, případně mezi zastávky
  • jméno a číslo mobilního telefonu kontaktní osoby po dobu jízdy
Upozorněni: pro lidi s omezenou mobilitou nabízíme autobusové transfery a okružní jízdy autobusy minibusy upravenými pro vozíčkáře!

Po doručení Vaší poptávky dostanete od nás, obvykle jenom za několik hodin, detailní nabídku pronájmu autobusu anebo pronájmu minibusu. Tato nabídka může současně sloužit jako objednávkový formulář : pro objednáni jízdy autobusem nám jednoduše pošlete podepsaný formulář faxem anebo poštou. Obratem Vám zašleme naše zpětné potvrzeni se všemi potřebnými údaji k Vaší autobusové jízdě, Vašemu autobusovému výletu anebo Vašemu autobusovému transferu ve Vídni, z Vídně anebo do Vídně. Vaše otázky kdykoliv rádi zodpovíme na . Těšíme se na Vaší správu!

Informace o poskytovatelovi podle rakouského mediálního zákona a zákona o e-komercii

Pronájmy autobusů a pronájmy minibusů pro okružní jízdy a autobusové výlety nabízené na stránce www.viennabus.com jsou servisem firmy City Tours, Daňové identifikační číslo ATU 62174845, se sídlem v A -1120 Vídeň Rosaliagasse 19/6, zapsaná v obchodním rejstříku Vídeň s identifikačním číslem organizace 270290k, vedená jednateli Alexander Ehrlich a Katarina Bachner, člen hospodářské komory města Vídeň v odborné skupině cestovní kanceláře, zapsaná v seznamu cestovních agentur spolkového ministerstva hospodářství a práce s číslem pořadatele 2006/0029 a v rakouském rejstříku zpracování dat s DVR číslem 3000394. Všechny smlouvy uzavřené s ViennaBus podléhají Všeobecným obchodním podmínkám City Tours. Pojištěni peněz klientů je zajišťované prostřednictvím ERSTE Bank AG pod záručním číslem 18.317.005, jako vykonavatel je určena Evropská cestovní pojišťovna Augasse 5-7, A-1090 Vídeň. Sídlo příslušného sudu Vídeň, bankové spojeni pro vnitrostátní platby je : Erste Bank, Gudrunstrasse 122, A-1100 Wien, BLZ 20111, Konto Nummer 28546155600, pro mezinárodní platby : IBAN = AT85 2011 1285 4615 5600, BIC = GIBAATWW.

Objednávky autobusů ve Vídni s platbou prostřednictvím Master Card Objednávky autobusů ve Vídni s platbou prostřednictvím Diners Club Objednávky autobusů ve Vídni s platbou prostřednictvím Visa Card