Wiener Bustransfer Bestellung auf Deutsch Französisch Busrundfahrten Buchung Wien Busreisebüro Wien Busbestellung Spanisch Busunternehmen Wiener Busausflüge Niederländisch Information Busvermietung Wien Polnisch Tschechisch Minibusvermietung Wiener Busrundfahrten Busausflüge Kroatisch Busrundfahrten Wien Bustransfers Schwedisch Busvermietung Wien Busreisen Wien Busunternehmer Finnisch Griechisch Bustransfers Wien Busse
Minibusse Wien Vermietung Englisch Busreisen Italienisch Busrundfahrten Wien Minibusvermietung Portugiesisch Busausflüge Wien Ungarisch Busrundfahrten Wien Minibusse Busbestellung Wien Rumänisch Busreisebüro Slowakisch Busreisen Information Bustransfers Busunternehmen Wien Slowenisch Busrundfahrten Busreisen Norwegisch Bustransfers Wien Wiener Busrundfahrten Angebote Dänisch Türkisch Busunternehmer Wien Busausflüge
 
Tel.: +43 1 966 02 61 |
Prenájom autobusov vo Viedni: prenájom autobusu a prenájom minibusu na autobusové prehliadky, autobusové výlety a autobusové transfery

Prenájom autobusu a prenájom minibusu vo Viedni

Srdečne vítame na stránke ViennaBus.com! Pokiaľ hľadáte autobus alebo minibus na okružné jazdy autobusom, autobusové transfery a autobusové výlety vo Viedni, z Viedne alebo do Viedne, ste u nás presne správne :náš vysoko profesionálny tím ponúka prenájmy autobusov, prenájmy minibusov na každú príležitosť od prehliadky mesta Viedeň cez transfery na rôzne podujatia a slávnosti až po transfery na letisko Viedeň Schwechat, alebo na letisko Bratislava. Budeme sa tešiť ak Vám budeme môcť našimi autobusmi a minibusmi pomôcť a sme Vám radi pre akékoľvek Vaše otázky k dispozícii na.

Radi Vám pomôžeme aj pri plánovaní ciest do Viedne a podujatí vo Viedni, poradíme Vám pri výbere reštaurácie a rezervácii stola v nej, zabezpečíme Vám rezerváciu hotela sprostredkujeme turistického sprievodcu, hostesky na rôzne podujatia, umelcov na show, tlmočníkov, vstupenky na koncerty, jazdy kočiarom, prehliadky mesta, prehliadky múzeí a ďalšie služby súvisiace s kultúrou a turizmom vo Viedni.

Otázky k objednávkam autobusov a prenájmom autobusov nám môžete písať v nasledujúcich jazykoch :
nemecky, anglicky, francúzsky, taliansky, španielsky, maďarsky, rumunsky, rusky a bulharsky.
Takto si môžete prenajať autobus vo Viedni
Stichwortliste

Pre prenájom autobusov alebo minibusov pre okružné jazdy, autobusové transfery alebo autobusové výlety použite prosím náš formulár na objednanie autobusu, alebo nám pošlite email na . Výborne školený tým našej firmy Vám kompetentne a priateľsky poradí, na Vašu objednávku autobusu Vám obratom zašle ponuku. V mimoriadne súrnych prípadoch sme Vám radi k dispozícii na tomto telefónnom čísle +43 1 966 02 61. Prosím nezabudnite, že k vašim autobusovým transferom a okružným jazdám nevyhnutne potrebujeme vedieť tieto údaje, aby sme Vám vedeli rýchlo a efektívne pomôcť:

  • meno, telefónne číslo a e-mailovú adresu objednávateľa
  • dátum, čas začiatku a trvanie požadovanej jazdy autobusu
  • počet dopravovaných cestujúcich a účel cesty
  • počet a druh požadovaných dopravných prostriedkov (autobusov, minibusov)
  • želanú veľkosť autobusu, označenie autobusu a vybavenie autobusu
  • miesto odjazdu, cieľ jazdy, prípadné medzi zastávky
  • meno a číslo mobilného telefónu kontaktnej osoby počas jazdy
Upozornenie: pre ľudí s obmedzenou mobilitou ponúkame autobusové transfery a okružné jazdy autobusom minibusmi upravenými pre vozičkárov!

Po doručení Vášho dopytu obdržíte od nás, obvykle len za niekoľko hodín, detailnú ponuku prenájmu autobusu alebo prenájmu minibusu. Táto ponuka môže súčasne slúžiť ako objednávkový formulár : pre objednanie jazdy autobusom nám jednoducho pošlite podpísaný formulár faxom alebo poštou. Obratom Vám zašleme naše spätné potvrdenie so všetkými potrebnými údajmi k vašej autobusovej jazde, Vášmu autobusovému výletu alebo Vášmu autobusovému transferu vo Viedni, z Viedne alebo do Viedne. Vaše otázky kedykoľvek radi zodpovieme na . Tešíme sa na Vašu správu !

Informácie o poskytovateľovi podľa rakúskeho mediálneho zákona a zákona o e-komercii

Prenájmy autobusov a prenájmy minibusov pre okružné jazdy a autobusové výlety ponúkané na stránke www.viennabus.com sú servisom firmy City Tours, Daňové identifikačné číslo ATU62174845, so sídlom v A -1120 Viedeň Rosaliagasse 19/6, zapísaná v obchodnom registri Viedeň s identifikačným číslom organizácie 270290k, vedená konateľmi Alexander Ehrlich a Katarina Bachner, člen hospodárskej komory mesta Viedeň v odbornej skupine cestovné kancelárie, zapísaná v zozname cestovných agentúr spolkového ministerstva hospodárstva a práce s číslom usporiadateľa 2006/0029 a v rakúskom registri spracovávania dát s DVR číslom 3000394. Všetky zmluvy uzavreté s ViennaBus podliehajú Všeobecným obchodným podmienkam City Tours. Poistenie peňazí klientov je zaisťované prostredníctvom ERSTE Bank AG pod záručným číslom 18.317.005, ako vykonávateľ je ustanovená Európska cestovná poisťovňa Augasse 5-7, A-1090 Viedeň. Sídlo príslušného súdu Viedeň, bankové spojenie pre vnútroštátne platby je : Erste Bank, Gudrunstrasse 122, A-1100 Wien, BLZ 20111, Konto Nummer 28546155600, pre medzinárodné platby : IBAN = AT85 2011 1285 4615 5600, BIC = GIBAATWW.

Objednávky autobusov vo Viedni s platbou prostredníctvom Master Card Objednávky autobusov vo Viedni s platbou prostredníctvom Diners Club Objednávky autobusov vo Viedni s platbou prostredníctvom Visa Card